Home

ArtLab

JA slide show

Бюро науково-технічної експертизи "АРТ-ЛАБ"

Про нас

 Друзі, вітаємо!⁣⁣⠀

Ми повернулися і відроджуємо проєкт «НА.МИ.СТ.О: (НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта)»⁣⁣!

Цього разу ви почуєте правду про перлини графіки - ми розкажемо все про офорти з колекції Музею Ханенків. ⁣⁣⁣Дякуємо за підтримку Український культурний фонд та Музей Ханенків. The Khanenko Museum!

Дізнавайтеся про дослідження першими!

#запідтримкиукф #KhanenkoMuseum #НА_МИ_СТ_О 

 

 

 

Бюро науково-технічної експертизи "АРТ-ЛАБ" було створено в 2009 році у зв'язку з появою на арт-ринку значної кількості фальшивих робіт і збільшеною потребою об'єктивної незалежної дослідницької експертизи творів мистецтва.

 Метою БНТЕ "АРТ-ЛАБ" є встановлення часу створення творів мистецтва та виявлення ознак фальсифікації досліджених об'єктів.

БНТЕ "АРТ-ЛАБ" є однією з провідних компаній в Україні, що спеціалізуються на проведенні технологічних досліджень предметів мистецтва. Такі комплексні дослідження важливі як для приватних колекціонерів, так і для реставраторів, мистецтвознавців та хранителів музейних колекцій.

У БНТЕ "AРT-ЛАБ" Ви можете провести техніко-технологічні дослідження і встановити час створення творів мистецтва: живопису, ікон, графіки, виробів з металу, ювелірних та інших виробів.

Якщо у Вас виникли питання, потрібна порада кваліфікованого фахівця, хочете отримати додаткову інформацію - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон: +38 044 272 3745

Skype: artlab2009

 

УВАГА!!!

Просимо звернути увагу на те, що в зв'язку з випадками підробки та фальсифікації результатів досліджень необхідно перевіряти результати, отримані в нашій лабораторії.

 

 Шановні клієнти!

Ми розширили перелік своїх послуг:

1. Надання експертизи в електронному вигляді - від 200 до 600 грн. (залежно від виду експертизи).

2. Надання фотографій на електронні носії у повному розмірі (роздільна здатність - 300 dpi) - від 300 до 600 грн. , з включенням макрофотографій - від 500 до 800 грн. (залежно від виду експертизи).

 

Партнери 

 
 
 
 
 

 
Час роботи

понеділок-четвер - з 10.00 до 18.00

п'ятница - з 10.00 до 17.00

субота, неділя - вихідний

 

Рекомендується попередній запис.

Контакти


Адреса: Київ, Кияновський перовулок, 3-7,

офіс 203 

Tел: +38 (044) 2723745
Email: info@art-lab.com.ua